Zapraszamy do kontaktu:

Właściciel

Katarzyna Szala

tel. + 48 513 145 900

k.szala@techno-weld.pl


Sekretariat

Monika Noga

tel. + 48 516 470 265

m.noga@techno-weld.pl


Małgorzata Niedworok

tel. +48 506 994 605

m.niedworok@techno-weld.pl

 


Monika Konieczna

tel. + 48 515 486 753

m.konieczna@techno-weld.pl


Konstruktorzy

Wojciech Kotlorz

tel. + 48 505 241 616

biuro@techno-weld.pl

 


Jacek Urbańczyk

tel. + 48 512 497 188

biuro@techno-weld.pl

 


Dział handlowy

Tomasz Czepiec

tel. + 48 512 825 885

biuro@techno-weld.pl,  t.czepiec@techno-weld.pl

 


Tomasz Kłaczek

tel. + 48 502 642 818

biuro@techno-weld.pl,  t.klaczek@techno-weld.pl

 


Biuro handlowe i dział produkcji

 

41-407 Imielin, ul. Hallera 39, brama 8
Godziny pracy: pn. – pt. 8:00 – 16:00


Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości